activity - TyZdrowieUroda.pl sklep LR Health & Beauty
CategoriesSUPLEMENTY DIETY

Pro Activity

Pro Activity – Żyj tak aktywnie, jak lubisz

LR LIFETAKT Pro Activity to rozwiązanie dla aktywnego trybu życia. Lubisz bawić się z wnukami, chodzić pieszo po codzienne zakupy i uprawiać sport w wolnym czasie? Chcesz utrzymać aktywny tryb życia, ponieważ ruch daje Ci swobodę robienia tego, na co masz ochotę? Z pewnością zauważyłeś, że im mniej się ruszamy, tym trudniejsze jest utrzymanie dobrej formy – na przykład wówczas, jeśli przez cały dzień siedzimy w biurze, a wieczory spędzamy w domu. Nie lubisz bezczynności, jednak nie zawsze możesz znaleźć czas na ruch.

Podobnie jak łańcuch rowerowy powinien być regularnie oliwiony i wprawiany w ruch, również nasze stawy potrzebują systematycznego ruchu.

LR LIFETAKT Pro Activity – codzienne wsparcie swobody ruchu

Aktywne życie nie jest dla Ciebie kwestią wieku, lecz dobrej kondycji. Z LR LIFETAKT Pro Activity możesz cieszyć się swobodą ruchu i bez problemu stawiać czoła codziennym wyzwaniom.

Podstawowe rozwiązania Pro Activity

Dobrym wsparciem jest połączenie żelu do picia Aloe Vera Drinking Gel Active Freedom oraz kapsułek Active Freedom.

Aloes jest ceniony od stuleci ze względu na wyjątkową kompozycję składników. LR wzbogaciło żel aloesowy w witaminy C i E. Witamina C wspomaga funkcjonowanie kości i chrząstki stawowej – w ten sposób wzmacniany jest Twój aparat ruchu. O większą elastyczność i mobilność dbają także kapsułki Active Freedom. Zawarta w nich witamina D wspiera muskulaturę, a mangan wspiera tkankę łączną . Dzięki temu możesz cieszyć się większą swobodą ruchu.

Uzupełniająco (wg potrzeb) Protein Power napój proteinowy w proszku o smaku waniliowym

uprawiasz sport i potrzebujesz dodatkowej porcji białka? Protein power to dodatkowa porcja białka dla wsparcia Twojej masy mięśniowej

Uzupełniająco (wg potrzeb) Pro Balance kapsułki

pomaga zmniejszać uczucie zmęczenia dzięki zawartości pierwiastków śladowych i minerałów zasadowych takich jak magnez

 

CLOSE
Add to cart