blonnik - TyZdrowieUroda.pl sklep LR Health & Beauty
LR LIFETAKT FIBER BOOST napój w proszku
CategoriesSUPLEMENTY DIETY

Fiber Boost

Włókno pokarmowe Fiber Boost to mieszanka składająca się między innymi z błonnika, chromu i stewii. Stewia jest rośliną występująca w 240 gatunkach. Odmiana  stevia rebaudiana została zastosowana do produkcji naturalnych słodzików. Błonnik to węglowodany złożone stanowiące ważny składnik naszej diety. Znajduje się w owocach, warzywach oraz produktach pełnoziarnistych i spełnia ważną rolę w prawidłowym trawieniu.

Błonnik dla poskromienia nadmiernego apetytu

Obszary zastosowania:
– Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych; białka, węglowodany i tłuszcze są lepiej przyswajane przez organizm
– Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi, co zapobiega napadom głodu

Suplement diety FiberBoost to produkt przeznaczony dla osób spożywających mało produktów pełnoziarnistych, owoców i warzyw w codziennej diecie. 

Mączka chleba świętojańskiego, guma guar i mączka konjac – 3 wysokiej jakości składniki zapewniają wysoką zawartość błonnika w suplemencie.

Błonnik to ważny składnik codziennej diety: nie ulegające trawieniu węglowodany zawarte głównie w roślinnych produktach, np. owocach, warzywach, roślinach strączkowych. Produkt zawiera ponadto ważny pierwiastek śladowy w organizmie: chrom, który wspomaga prawidłowy metabolizm makroskładników odżywczych oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi. Dużo chromu można znaleźć np. w owocach morza, a także brokułach, pomidorach, brukselce i gruszkach.

Zobacz:

jakich chorób leczenie wspomagają suplementy diety LR i jakie jest ich zalecane dawkowanie;
jak skutecznie się odchudzić i zredukować wagę ciała wspomagając się odpowiednimi suplementami

CLOSE
Add to cart