daily - TyZdrowieUroda.pl sklep LR Health & Beauty
Daily Essentials
CategoriesSUPLEMENTY DIETY

Daily Essentials

Daily Essentials – Składniki odżywcze na każdy dzień

Daily Essentials to ważne składniki odżywcze dla Ciebie i Twojej rodziny. Również wtedy, kiedy nie masz czasu, aby zadbać o zbilansowaną dietę.

Zdrowy sposób odżywiania ma dla Ciebie duże znaczenie. Dbasz o to, aby cała Twoja rodzina otrzymywała ważne składniki odżywcze, jednak być może na co dzień masz dużo zajęć i nie zawsze udaje Ci się przygotować zbilansowane posiłki. W takiej sytuacji LR LIFETAKT Daily Essentials pomaga Ci zadbać o zdrowe odżywianie pomimo natłoku codziennych zajęć.

Żyjesz intensywnie, w pośpiechu i zawsze masz coś do zrobienia. Często całymi dniami jesteś poza domem, a w czasie krótkiej przerwy obiadowej masz czas tylko na szybką przekąskę. Nie chcesz z niczego rezygnować – również ze zdrowego odżywiania.

Daily Essentials rozwiązania dla Ciebie

Zdrowa dieta ma dla Ciebie duże znaczenie. Wiesz, że potrzebujesz wystarczająco dużo składników odżywczych, aby mieć dużo energii na cały dzień pełen wyzwań. Masz na głowie wiele obowiązków rodzinnych, wymagającą pracę, a może intensywnie uprawiasz sport?

Z pewnością wiesz, że można mieć energię tylko wtedy, jeśli Twoja dieta jest bogata w składniki odżywcze. A ponieważ nie zawsze pamiętamy o tym na co dzień, LR LIFETAKT oferuje rozwiązanie dla Ciebie, aby Twój organizm był zawsze w świetnej formie.

Aloe Vera Drinking Gel Traditional Honey

Aloes jest ceniony od wieków ze względu na wyjątkowe połączenie składników.
LR wzbogaca żel aloesowy w cenną witaminę C. W ten sposób wspierasz swój metabolizm energetyczny

Pro Balance

Przywraca równowagę składników odżywczych w organizmie. Gospodarka
kwasowo-zasadowa jest regulowana dzięki cennym pierwiastkom śladowym i minerałom zasadowym

Uzupełniająco (wg potrzeb): Super Omega kapsułki

Ryby, jajka i inne produkty będące źródłem kwasów Omega 3 pojawiają się rzadko w Twoim jadłospisie? Kapsułki Super Omega mają dużą zawartość kwasów tłuszczowych Omega 3 EPA i DHA oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca

Uzupełniająco (wg potrzeb) Protein Power napój proteinowy w proszku o smaku waniliowym

uprawiasz sport i potrzebujesz dodatkowej porcji białka? Protein power to dodatkowa porcja białka dla wsparcia Twojej masy mięśniowej

Uzupełniająco (wg potrzeb) Fiber Boost napój w proszku

Nie przepadasz za produktami pełnoziarnistymi? Fiber Boost dzięki wysokiej zawartości błonnika z trzech źródeł uzupełnia Twoja codzienna dietę.

Uzupełniająco (wg potrzeb) Vita Active Red Fruit

Potrzebujesz dodatkowej porcji witamin? Już 1 łyżeczka Vita Active dostarcza 10 ważnych witamin dla dużych i malych.

CLOSE
Add to cart