koncentracja - TyZdrowieUroda.pl sklep LR Health & Beauty
MInd Master
CategoriesSUPLEMENTY DIETY

Mind Master

Dzięki Mind Master zachowasz spokój, koncentrację i efektywność również w stresujących sytuacjach.
Kiedy masz przed sobą wiele wyzwań, np. ciężki dzień w pracy, egzamin lub zawody sportowe, liczy się efektywność fizyczna i umysłowa.

Z dobrym wsparciem będziesz skoncentrowany i wydajny w każdej sytuacji.

Długotrwała energia przy stałym stosowaniu. Zawiera żel z aloesu, sok winogronowy z koncentratu, ekstrakt z zielonej herbaty (kofeinę i polifenole)

MindMaster jest pierwszym i kompleksowym połączeniem typu „wszystko w jednym” – najważniejszych substancji, mikroelementów i pierwiastków śladowych, co do których wykazano w badaniach naukowych, że pozytywnie wpływają na działanie układu nerwowego, optymalizują wymianę substancji energetycznych, redukują zmęczenie i wyczerpanie oraz chronią komórki przed działaniem szkodliwych wolnych rodników.

Stres jest częścią naszego codziennego życia. Nie jesteśmy w stanie całkowicie go uniknąć, dlatego musimy nauczyć się, jak sobie z nim radzić. Wierzymy, że nasz produkt może Wam w tym pomóc. Gdy będziecie delektować się jego smakiem, koniecznie dodajcie do tego pozytywne myślenie i uśmiech.

Ochrona przed stresem oksydacyjnym

Stres oksydacyjny to bardzo niebezpieczny stan, który może doprowadzić do rozwoju wielu chorób, w tym nowotworów. Na stres oksydacyjny narażone są m.in. osoby, które żyją w stresie lub źle się odżywiają. Stres oksydacyjny powstaje wskutek zaburzenia równowagi pomiędzy działaniem czynników prooksydacyjnych (np. wolnych rodników) a antyoksydantów (przeciwutleniaczy, np. witaminy E). Nadmierne tworzenie się wolnych rodników ma miejsce chociażby podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Skutkiem ich działania mogą procesy zapalne w obrębie nabłonka jelit i naruszenie bariery jelitowej.

Zakres zastosowania:

– wszystkie grupy wiekowe borykające się ze stresem
– sportowcy
– osoby podejmujące działalność twórczą
– menedżerowie
– osoby nieprawidłowo odżywiające się
– osoby chore na raka
– kobiety w ciąży

Długotrwała energia przy stałym stosowaniu:
– Większa efektywność umysłowa i fizyczna, dzięki witaminom z grupy B i żelazu

W dwóch wersjach:
klasyczny MindMaster Green Formula z pełną siłą zielonej herbaty lub owocowy wariant Red Formula o smaku winogronowym

CLOSE
Add to cart