pasta do zębów Microsilver - TyZdrowieUroda.pl sklep LR Health & Beauty
Microsilver plus LR. Srebro hamujące rozwój bakterii
CategoriesKOSMETYKI LR

Microsilver Plus

LR MICROSILVER PLUS

Sekretem tej serii jest skuteczna substancja czynna MICROSILVER BGTM. Jest to antybakteryjna pielęgnacja specjalna z wyjątkową kombinacją składników aktywnych.

Hamuje ona rozwój bakterii odpowiedzialnych m.in. za zanieczyszczenia skóry, nieświeży oddech, próchnicę, paradontozę i powstawanie łupieżu. W związku z tym pozwala to także na ograniczenie rozwoju zarazków oraz zmniejszenie problemu nieświeżego oddechu oraz zapachu potu.

Specjalne połączenie substancji czynnych w produktach LR zapewnia antybakteryjną pielęgnację i ochronę dla skóry wymagającej szczególnej uwagi: podrażnionej, zanieczyszczonej, tłustej, z rozszerzonymi porami.

Micro-Silver to produkty o niepowtarzalnym sposobie oddziaływania. Srebro ma właściwości regulujące, dexpanthenol pielęgnuje skórę, a w zestawieniu z różnymi związkami cynku może w postaci Micro-Silver skutecznie wspierać potrzebującą pomocy skórę. Główną substancją czynną jest czyste srebro w postaci, którą cechuje wysoki stopień porowatości. Dzięki temu jony srebra nie wnikają do organizmu.

Co to jest microsilver?

To nanoporowate srebro (pył srebrny o wielkości cząsteczek ok. 11,6 µm), którego struktura powierzchni przypomina gąbkę. Posiada ono dużą powierzchnię o czynnych właściwościach antymikrobiologicznych, które po raz pierwszy wykorzystano do celów kosmetycznych właśnie w produktach z tej serii .

Dla kogo dedykowane są produkty LR MICROSILVER PLUS?

LR MICROSILVER PLUS wspiera osoby z wrażliwą, problematyczną, podrażnioną, zestresowaną skórą, a także z łupieżem, z zaczerwienioną lub zanieczyszczoną skórą, z problemem nieświeżego oddechu, próchnicy i paradontozy. To pielęgnacja odpowiednia również dla skóry wrażliwej.

Zanieczyszczona, tłusta, łuszcząca się i podrażniona skóra często wynika z braki równowagi mikrobiomu. LR MICROSILVER PLUS pomaga skórze zlikwidować zarazki, takie jak bakterie i wirusy, oraz wzmocnić naturalny płaszcz ochronny skóry.

Czym różni się seria MicroSilver Plus od innych produktów?

W wielu produktach konkurencyjnych stosowane jest koloidalne srebro (dyspersje srebra, sole srebra, proteiny srebra), ale stosowane w serii MicroSilver Plus nanoporowate srebro z gąbczastą strukturą powierzchni i niezmienną wielkością cząsteczki reaguje wyłącznie na powierzchni skóry, w przeciwieństwie do chemicznych związków srebra (sole srebra), które przenikają w głąb skóry.

Seria MicroSilver Plus zastosowanie:

– łupież i podrażniona skóra głowy

– Zanieczyszczona skóra (trądzik)

– Bardzo sucha, podrażniona skóra ciała

– Suche, spierzchnięte stopy, przykry zapach – Wrażliwe zęby i dziąsła

– Przykry zapach potu

Działanie srebra nanoporowatego

– Może zwalczać szkodliwe mikroorganizmy znajdujące się na skórze (bakterie,wirusy, grzyby oraz drożdżaki)

– Działanie srebra polega na zaburzeniu metabolizmu enzymatycznego  mikroorganizmów i ich ścian komórkowych

– srebro sprawia, że powierzchnia skóry staje się niemal „sterylna”, co pomaga skórze się zregenerować

– Regularne stosowanie nanoporowatego srebra zapewnia utrzymanie tego efektu

  • Microsilver powoduje że skóra jest odprężona, wygląda na gładką i zadbaną

Wykonane Testy:

– Działanie antybakteryjne zostało potwierdzone przez Quality Labs BT  GmbH

– Testy kliniczne zostały przeprowadzone przez Instytut Fresenius i Dermatest

Regularne stosowanie kremu do mycia twarzy i kremu do twarzy poprawia wygląd cery i redukuje zanieczyszczenia.

Microsilver znajduje zastosowanie w wielu produktach do pielęgnacji skóry i ciała. W higienie jamy ustnej stosowany jest w produktach dla wrażliwych dziąseł oraz aby zapobiegać powstawaniu nieświeżego oddechu. W kremach do pielęgnacji skóry, Nanoporowate srebro zwalcza zanieczyszczenia skóry i wypryski i okazuje się pomocny przy suchej, spierzchniętej skórze. Produkty z Microsilver mogą również przeciwdziałać łupieżowi oraz nadmiernemu poceniu ciała i pod pachami.

Szampon przeciwłupieżowy  jest łagodny, delikatny, przeznaczony do codziennego stosowania. Dodatkowo zawiera octopirox. Jest to składnik o silnym działaniu przeciwbakteryjnym. Przywraca równowagę mikroflory naskórka, likwiduje i zapobiega nawrotom łupieżu. Reguluje wygląd skóry głowy i zapewnia długotrwałą ochronę.

CLOSE
Add to cart