włosy - TyZdrowieUroda.pl sklep LR Health & Beauty
L-recapin LR produkty dla mężczyzn przeciwko wypadaniu włosów
CategoriesKOSMETYKI LR

L-Recapin

L-Recapin to idealne rozwiązanie dla mężczyzn. Problem uwarunkowanego dziedzicznie wypadania włosów dotyczy również Ciebie? Innowacyjny, aktywny kompleks spowalnia uwarunkowane dziedzicznie wypadanie włosów i zwiększa ich objętość.

Tylko zdrowe i odżywione włosy są wstanie regenerować się i metabolizować substancje dostarczone do organizmu. Regeneracja włosów jest dość skomplikowana. Jeden włos rośnie a kilka wypada. Na ten proces ma duży wpływ pielęgnacja jaką otrzymują cebulki włosów. LR oferuje rozwiązanie. Jest to regenerująca formuła bogata w substancje, które pomagają w osadzaniu włosów w skórze i w przedłużaniu fazy wzrostu.

Produkt nie wykazuje żadnych działań ubocznych po zastosowaniu.

Na ludzkiej głowie znajduje się średnio około 100 000 włosów.
Włosy na głowie rosną w tempie 1-2 cm miesięcznie i pozostają na niej od 3 do 6 lat.
Codzienne naturalnie wypadanie włosów to ok. 50-100 szt.
Wypadanie włosów w ilości większej niż 100 dziennie może oznaczać, że zaczynamy mieć problem z tzw. przedwczesnym łysieniem.
Łysienie androgenowe (uwarunkowane genetycznie) w przypadku mężczyzn stanowi około 95% wszystkich rodzajów łysienia.
50-70% mężczyzn cierpi na łysienie o podłożu genetycznym.

Objawy przedwczesnego łysienia:

Przez dłuższy okres czasu wypada więcej włosów niż normalnie (ponad 100 włosów dziennie).
Zaburzone proporcje między włosami które wypadają a tymi które rosną.
Zwolniony naturalne tempo porostu włosów.

Czy pierwsze objawy przedwczesnego łysienia dotykają mężczyzn dojrzałych?

U 5% mężczyzn pierwsze objawy są już widoczne w wieku 20 lat.
Typowe łysienie dotyczy ponad połowy mężczyzn i dotyka osoby poniżej 50 roku życia.

Co jest rzeczywistą przyczyną przedwczesnego łysienia:

– Hormony
– Pochodna męskiego hormonu testosteronu – dihydrotestosteron (DHT) atakuje cebulki włosów, w wyniku czego produkują one coraz cieńszy, słabszy włos. W końcu cebulki zanikają.
– Niedostateczne ukrwienie cebulek włosowych
– Słabe ukorzenienie włosa w skórze głowy

Badanie kliniczne

przeprowadzone z udziałem 35 osób cierpiących na przedwczesne łysienie uwarunkowane dziedzicznie wykazało, że podczas stosowania szamponu oraz toniku przez okres 4 miesięcy osiągnięto następujące rezultaty:

– spowalnia proces wypadania włosów.
– poprawia i przyspiesza porost włosów – u 67% badanych zaobserwowano wzmożony wzrost włosów.
– włosy dłużej pozostają w fazie wzrostu.
– chroni i regeneruje cebulki włosów.

Kwas oleinowy z liści drzewa oliwkowego hamuje proces wytwarzania dihydrotestosteronu (DHT), który bezpośrednio przyczynia się do zanikania korzeni włosów.

Apigenina z owoców cytrusowych wzmaga ukrwienie cebulek, co znacznie ułatwia wnikanie substancji odżywczych.

Biotinyl-GHK (specjalnie witaminizowane białko) przytwierdza korzeń włosa w skórze głowy.

Pielęgnacja włosów
CategoriesKOSMETYKI LR

Pielęgnacja włosów

Pielęgnacja włosów

Pielęgnacja włosów z wyjątkową kompozycją aloesu i 7 naturalnych olejków odżywia, wzmacnia i regeneruje włosy oraz zapobiega ich łamliwości.

Zapomnij o suchych i zniszczonych włosach! Zadbaj o ich piękny wygląd od nasady aż do same końce z kosmetykami LR ALOE VIA Nutri-Repair.

Włosy są jedwabiście gładkie, pełne zdrowego blasku – po prostu piękne!

Zadbaj o zdrowe włosy

Atrybutem praktycznie każdej nowoczesnej kobiety są dziś zdrowe i zadbane włosy. Dbałość o swój wizerunek ma bardzo duże znaczenie zarówno w sferze zawodowej, jak i w życiu prywatnym. Nienaganna fryzura potrafi też dodać pewności siebie i napełnić pozytywną energią do realizowania własnych marzeń. Pielęgnacja włosów to jednak trudne zadanie. Aby doprowadzić je do perfekcji trzeba poświęcić im wiele cennego czasu i energii. Jeszcze bardziej wymagające jest zaś wydobycie z nich naturalnego piękna.

Prawidłowe mycie to podstawa ich pielęgnacji włosów. Możesz to robić nawet i codziennie, jeżeli tylko stosujesz odpowiednio dobrany i zarazem delikatny szampon. Powinien on być dopasowany do rodzaju Twoich włosów i stanu skóry.
Podczas mycia warto też masować głowę, zaś włosy delikatnie ugniatać – po to, by nie dopuścić do ich splątania. Żeby zapobiec nadmiernemu pobudzaniu gruczołów łojowych, wskazane jest natomiast korzystanie nie z gorącej wody, lecz z letniej.

Odpowiednio częste nawilżanie cebulek to klucz do zdrowych włosów. Odżywki powinno się więc nakładać podczas każdego mycia głowy. Częściej stosuj jednak te mniej inwazyjne, które nie obciążają zbytnio struktury włosa.

Odpowiednia odżywka wygładza i nawilża włosy, jednocześnie ich nie obciążając, a do tego ułatwia ich rozczesywanie. Rzadziej – np. raz w tygodniu, dobrym wyjściem będzie zaś skorzystanie z maski bogatej w aktywne składniki. Przede wszystkim, decydując się na użycie jakiejkolwiek odżywki, koniecznie weź pod uwagę aktualne potrzeby swoich włosów.

Jak więc widać, istnieje wiele sposobów na to, aby Twoje włosy były zdrowe i zadbane. Ważne, aby pielęgnować je każdego dnia i zwracać szczególną uwagę na ich stan. Bierność bywa tutaj najgorszym wyjściem. Jeżeli jednak postawisz na aktywne podejście i będziesz codziennie troszczyć się o swoją fryzurę, to z całą pewnością Ci się to opłaci. Zdrowe włosy wpływają bowiem pozytywnie na samoocenę, jak i relacje z otoczeniem.

CLOSE
Add to cart