Mental Power Lifetakt LR- TyZdrowieUroda.pl sklep LR Health & Beauty
LR Mental Power

Mental Power

MENTAL POWER – EFEKTYWNOŚĆ W KAŻDEJ SYTUACJI

Angażujesz się w 100% we wszystko, co robisz: w pracy, w życiu rodzinnym lub w nauce. Zawsze dużo od siebie wymagasz i w rezultacie często odczuwasz presję i stres? LR LIFETAKT Mental Power pomoże Ci z energią i spokojem podchodzić do codziennych wyzwań.

Podejmowanie wyzwań i radzenie sobie z nimi jest częścią Twojego życia? Nowe zadania mobilizują Cię do działania? A może nawet czasem potrzebujesz adrenaliny, żeby funkcjonować na najwyższych obrotach? Pamiętaj, że jeśli wymagasz od swojego organizmu zbyt wiele, musisz to zrekompensować i znaleźć zdrową między pracą a wypoczynkiem

Niezależnie od tego, czy czeka Cię maraton egzaminów na uczelni, łączysz obowiązki rodzinne i zawodowe, czy też musisz osiągać coraz lepsze wyniki w pracy lub sporcie – kluczem do radzenia sobie z tymi wyzwaniami jest efektywność. Twoje rozwiązanie to LR LIFETAKT Mental Power.

Codzienne wyzwania? Intensywny tryb życia?

LR LIFETAKT Mental Power – Więcej energii i spokoju.

Specjalnie dopasowane do siebie połączenie produktów LR LIFETAKT Mental Power pomaga neutralizować negatywne skutki stresu w organizmie i odzyskać energię. Jesteś w pełni skoncentrowany i dajesz z siebie to, co najlepsze.

Mental Power

pomaga chronić komórki przed negatywnymi skutkami stresu i odzyskać energię. Jesteś w pełni skoncentrowany i dajesz z siebie to, co najlepsze.
Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz prawidłowych funkcji poznawczych. Chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Mind Master

chroni komórki przed stresem oksydacyjnym , a dzięki zawartości witamin i składników mineralnych przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu energetycznego i układu nerwowego

Pro Balance

pomaga przywrócić równowagę w ważnej gospodarce kwasowo-zasadowej
Dodatkowo zmniejsza się uczucie zmęczenia i znużenia

LR LIFETAKT Mental Power to dobry wybór dla wszystkich, którzy żyją intensywnie i chcą osiągać sukcesy

Uzupełniająco (wg potrzeb) Pro 12 kapsułki

wspiera ogólne samopoczucie

Uzupełniająco (wg potrzeb) Colostrum Liquid

produkt do bezpośredniego spożycia

Uzupełniająco (wg potrzeb) Mind Master Extreme Performence Powder

Potrzebujesz szybkiego doładowania? Mind Master Extreme to szybka porcja energii dla wsparcia efektywności umyslowej i fizycznej. Chroni przed stresem oksydacyjnym. Bez dodatku cukru

 
CLOSE
Add to cart