Ochrona przeciwsłoneczna - Sklep LR Health & Beauty TyZdrowieUroda.pl

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna to sposób na ograniczenie procesu szybkiego starzenia się skóry i zredukowanie ryzyka pojawienia się na skórze nieestetycznych przebarwień.

Zdrowa skóra muśnięta słońcem!

Kosmetyki LR ALOE VIA zapewniają ochronę przed słońcem i pielęgnację dla całej rodziny. Zawarty w produktach aloes nawilża wysuszoną skórę oraz ma działanie chłodzące, kojące i regenerujące.

W zależności od typu karnacji, skóra ma różne wymagania dotyczące ochrony przed słońcem. Inne potrzeby ma skóra jasna i wrażliwa, a inne – skóra już opalona.

Kosmetyki do ochrony przed słońcem

są dostępne w słonecznych miesiącach od kwietnia do sierpnia

Zminimalizuj niekorzystny wpływ działania promieniowania słonecznego na cerę, sięgając po sprawdzony krem do twarzy z filtrem. Tego typu kosmetyki nie tylko chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale także przed innymi czynnikami drażniącymi. Dodatkowo sprzyjają odpowiedniemu nawilżeniu skóry, przyspieszeniu procesów regeneracji naskórka czy łagodzeniu drobnych podrażnień.

Odpowiednio dobrane kremy z filtrem to sprawdzony i jeden z najskuteczniejszych sposobów na ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Stosując tego typu produkty przed wyjściem na słońce, zminimalizujesz ryzyko nieprzyjemnych podrażnień lub wręcz bolesnych oparzeń.

Kompleksowa ochrona przed słońcem realizowana poprzez odpowiednio dobrane kosmetyki z filtrami to najskuteczniejszy sposób na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia nieprzyjemnych podrażnień skóry od słońca.
Używając kremu z tymi składnikami nie tylko chronisz skórę przed chorobami i poparzeniami, ale również przed starzeniem się!

CLOSE
Add to cart