tydzień - TyZdrowieUroda.pl sklep LR Health & Beauty
Black friday black week Czarny Piątek
CategoriesPorady,  PROMOCJE

Black week Black Friday

Black week Black Friday

Black friday Black Week Czarny Piątek to okres na wielkie zakupy w obniżonych cenach

Czarny Piątek – Black Friday, przypadający w pierwszy piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia i zawsze w czwarty piątek listopada to prawdziwe zakupowe szaleństwo, nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale również w internecie.

Czarny piątek to dzień dużych zniżek i rabatów w sklepach. I choć czarny piątek ma amerykański rodowód, w Polsce również posiada coraz liczniejszą rzeszę zwolenników. To święto konsumentów, ku ich uciesze, z roku na rok zrzesza coraz liczniejsze grono sprzedawców oferujących wyprzedaże i duże rabaty.

Black week odbywa się również w sklepach online.

Black Friday to dzień, w którym ruszają przedświąteczne wyprzedaże. Nie wypada nie wykorzystać okazji, by wybrać produkty, których brakuje w twoim domu. Polecamy wiele produktów LR, na które warto zwrócić uwagę podczas obniżek cen, w tym ciekawe zestawy.

Black Friday to świetny moment, żeby wprowadzić powiew świeżości także do męskiej łazienki. Zakupem, który posłuży ci przez długi czas, będzie z pewnością perfumy wysokiej jakości Bruce Willis lub Guido Kretschmer.

Zobacz oferty perfum damskich i ciesz się nowym zapachem.

W Polsce Black Friday z każdym rokiem staje coraz bardziej znany. Najczęściej tTo nie „wietrzenie magazynów”, ale też doskonałe towary w atrakcyjnych cenach. Jest to dzień, w którym można spodziewać się największych wyprzedaży. Black Friday to atrakcyjne promocje – prezenty do zakupionych produktów, pakiety typu „dwa w cenie jednego”, bezpłatna dostawa do domu i kody rabatowe.

Z nami zakupy stają się przyjemnością, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze.

CLOSE
Add to cart