Zostań partnerem firmy LR TyZdrowieUroda.pl sklep LR Health & Beauty
Zostań partnerem LR

Zostań partnerem firmy LR Health & Beauty

Współpraca z firmą LR Health & Beauty

Koncepcja sprzedaży bezpośredniej różni się od detalicznej tym, że droga towaru od producenta do konsumenta jest znacznie krótsza. Za pośrednictwem partnerów firmy produkt trafia bezpośrednio do końcowego odbiorcy. Dzięki temu klient kupuje produkty po wyjątkowo korzystnych cenach i może skorzystać z indywidualnej porady partnera u siebie w domu. Firma LR znajduje się w czołówce firm sprzedaży bezpośredniej związanych z branżą kosmetyków i suplementów diety w Europie. Obecnie na świecie mamy ponad 300.000 niezależnych partnerów, którzy korzystają z możliwości uzyskania dodatkowego dochodu. Nowi partnerzy ponoszą jednorazowo niewielkie koszty, w pewien sposób określając ich wysokość, ponieważ każdy sam wybiera swój Zestaw Startowy, kiedy się rejestruje. Na Zestaw Startowy składają się produkty oraz pakiet materiałów wsparcia sprzedaży. Ponadto w LR nie ma minimalnych zamówień i przymusu zamawiania co miesiąc Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych zainteresowanych a w szczególności: – Gabinety odnowy biologicznej – Salony kosmetyczne i  fryzjerskie – Rehabilitantów – Masażystów – Handlowców – Dystrybutorów marketingu sieciowego (MLM) – Studentów – Sklepy ze zdrową żywnością – Sklepy internetowe – chętnych, którzy chcą uzyskać dodatkowy dochód lub osiągnąć wysoki podstawowy dochód – Wszystkich chętnych, którzy chcą KUPOWAĆ TANIEJ na własne potrzeby

Oferujemy trzy formy współpracy:

– zakup produktów (suplementy diety, kosmetyki, perfumy) po obniżonej cenie na własne potrzeby – Praca dodatkowa – dorabiasz do pensji poprzez sprzedaż produktów z wysoką marżą – Praca 100% – poświęcasz cały swój czas na budowanie i rozwój grupy dystrybutorów, zarabiasz na obrocie zespołu.

PROGRAM PARTNERSKI – JAK ZOSTAĆ PARTNEREM LR

Jeśli przekonałeś się już o zaletach, skuteczności i wysokiej jakości produktów firmy LR Health & Beauty, jeżeli planujesz robić ich systematyczne zakupy dla siebie, swoich znajomych i bliskich, to zarejestruj się w Programie partnerskim i korzystaj z wysokich rabatów. Każdy produkt w Programie partnerskim możesz nabyć nawet o 40% taniej od cen katalogowych. Wystarczy prosta jednorazowa rejestracja, by móc stale kupować produkty LR w niższych cenach. Koszt założenia konta partnerskiego to tylko 19 zł (oplata jednorazowa). W ramach opłaty rejestracyjnej otrzymasz katalog produktów wraz z cennikiem. Wystarczy jeden zakup w ciągu roku, aby Twoje konto partnerskie było aktywne przez okres 12 miesięcy. Kupując produkty jako Partner otrzymywać będziesz równocześnie punkty, które można wykorzystać na kolejne zakupy. Możliwość ta dotyczy wyłącznie klientów zarejestrowanych w programie. Udział w Programie partnerskim nie tworzy żadnych zobowiązań w przyszłości, np. w formie konieczności dokonywania comiesięcznych zakupów i może być zakończony w każdej chwili.

Korzyści wynikające z programu partnerskiego:

– wysokie rabaty już od pierwszego zakupu, – brak ukrytych warunków – czyste i jasne zasady udziału w programie, – aktualny katalog produktów, cennik, – każdego miesiąca nowości i specjalne promocje, – punkty premiowe za aktywność zakupową, – możliwość dokonywania zakupów za zgromadzone punkty, – uczestnictwo w seminariach i wykładach, m.in. Akademii Zdrowia, – możliwość uczestnictwa w bezpłatnych imprezach organizowanych przez LR, – dostęp do artykułów, nagrań oraz publikacji na temat zdrowego stylu życia i pielęgnacji, – udział w konkursach, – możliwość dodatkowego, nieograniczonego dochodu. Otrzymasz informację o korzyściach z udziału w Programie partnerskim LR. Dowiesz się, jak podpisać umowę i złożyć zamówienie, jakie są możliwości współpracy oraz o możliwości odbycia szkolenia. Zarejestruj się i czerp korzyści z udziału w Programie partnerskim LR.
Katalog LR
Katalog LR
Promocja lipca katalog

Jak zostać partnerem LR

Jednorazowa opłata rejestracyjna, która wynosi 19 zł której w skład wchodzi : katalogi, cenniki, prezentacje, umowa i formularz pierwszego zamówienia dla kolejnej zaproszonej osoby. Dodatkowo nowy Partner LR dokonuje zakupu produktów o wartości co najmniej 100pkt. (około 250-300 zł). (Punkty za każdy produkt można znaleźć w katalogu lub cenniku) Koszt przesyłki w kwocie 15zł. Aby aktywować Program partnerski napisz do nas
CLOSE
Add to cart